היתרונות בהזמנת מוצרים מחו"ל בדואר ישראל

האפשרות לרכישה מחו"ל הובילה להורדת מחירים

המשק הישראלי נמצא בצומת דרכים. צומת הדרכים הוא למעשה המעבר מהעבר הסוציאליסטי, בו המשק ניסה לספק את מירב הצרכים באופן עצמאי, למשק קפיטליסטי הפתוח לכלל שווקי העולם. הניסיון המתמיד של גופים שונים לשמור על היתרון המובנה של יצרנים ישראלים, הוא אחד הגורמים המשמעותיים ביותר ביוקר המחייה בישראל. האפשרות להזמין מוצרים מחו"ל הובילה לשינוי עצום במצב, והורדת מחירים מהירה. הסיבה לכך היא שהמדינה טרם החלה למסות רכישות קטנות מחו"ל אשר מתבצעות דרך האינטרנט. לכן, חברות רבות מכל רחבי העולם החלו לעשות עסקים ולמכור לציבור בישראל, כאשר המשקל והגודל של המוצר הפכו להיות פעמים רבות הפרמטרים העיקריים המשפיעים על המחיר הסופי.


מה היתרונות של הזמנה דרך דואר ישראל

אחד הפחדים העיקריים של רכישות מחו"ל הוא המשלוח. מאחר ואיננו באים ובודקים את המוצר בעצמנו טרם הקנייה, אנחנו זקוקים לאפשרות להחזיר את המוצר לשולח, ולביטחון מלא באיכות השינוע שלו אלינו. הזמנה דרך דואר ישראל מספר יתרונות מהותיים, הכוללים בין השאר:

  • מחיר: שירותי שליחויות פרטיים עשויים להיות מהירים יותר, או להתבצע ממש עד אלינו על ידי איש שליחויות. עם זאת, מבחינת מחיר לשירות הממשלתי של דואר ישראל אין מתחרים בשוק כיום.
  • ניסיון: דואר ישראל מוביל כמויות עצומות של חבילות אל יעדן בכל שנה. מדובר בסדרי גודל של מעל 14 אלף טון חבילות בשנת 2018 לבדה, והמספר הולך ועולה בכל שנה. לכן, המערך הלוגיסטי והמנהלי של דואר ישראל צובר ניסיון יקר, ומשתכלל בכל שנה כדי שתקבלו את המוצר שהזמנת במהירות וקלות.
  • ביטחון: צרכנים רבים מאמינים כי שליחה או קבלת מוצרים דרך דואר ישראל כרוכה בסיכון לאבדן של החבילה שלהם. הסיבה לכך היא בין השאר סיפורים המופצים באינטרנט. חשוב להבין, שבכל חברת שליחויות גדולה צפויים להתרחש כשלים מפעם לפעם. הסיבה שאנחנו שומעים יחסית הרבה על תקלות בדואר ישראל, היא לא בגלל אחוזי טעויות גדולים יותר, אלא פשוט בשל שינוע של מסה אדירה של מוצרים וחבילות. כאשר מדובר בשינוע כל כך נרחב, גם סיכוי קטנטן לתקלה עשוי להתממש. העובדה שאיננו שומעים סיפורים כאלה על חברות קטנות יותר נובעת בחלקה מתקציבי שיווק נדיבים, ובחלקה מהכמות הזעומה יחסית של משלוחים.

 

חשוב לוודא שהספק אמין ואיכותי

ישנה נטייה להאשים חלק גדול מהפגמים אשר אנחנו מוצאים במוצר על חברות המשלוחים. מאחר ואין לנו דרך לדעת כיצד נראה המוצר בתחילת דרכו, אנו עשויים באופן אינסטינקטיבי להאמין שהוא נראה באופן מדויק כפי שהיה בדף האינטרנט בו ביצענו את הרכישה. חשוב לכן להשקיע ולבחור יצרן אמין ואיכותי, עם המלצות של לקוחות מרוצים. כך נוכל להיות בטוחים שהמוצר יגיע אלינו בצורה האידיאלית. חשוב לדעת, שבמידה ואתם מוצאים מוצר תקול, חברות רבות יסכימו להחזיר לכם את כספכם אם תשלחו אותו אליהן בחזרה. שירות זה מאפשר ביטחון מלא שהקנייה שלכם תתאים בצורה מושלמת לצורך.